שלטי לד

אנחנו גאים להציג את שלטי הלד המתקדמים בישראל.
קבע שיחת יעוץ
פרסום באמצעות שלטי לד תופס תאוצה בשנים האחרונות. המון בתי עסק בישראל מנצלים את שטח בית העסק כדי להעביר מסרים באופן יעיל ללקוחות בעזרת שלטי לד.

אנחנו בsignage מספקים את שלטי הלד המתקדמים ביותר בארץ. בין אם אתם חנות אופנה, קיוסק או חנות למוצרי חשמל, בעולם התחרותי של היום, כל עסק בעל נוכחות פיזית חייב לעשות את המקסימום כדי לנצל את שטחו באופן חכם ויעיל.
מודול של שלט לד
אישה אוחזת בסימן שאלה

כיצד לבחור שלט לד?

כדי שתוכלו להבין קצת יותר טוב איך שלטי הלד בנוים ואיך לבחור אותם - נסביר עליהם בקצרה, תוכלו לקרוא בהרחבה בבלוג שלנו.
זוג בוחר ברזולוציה של שלט הלד

רזולוציה

איכות התמונה המתקבלת בשלט הלד, ובין הדברים החשובים ביותר להבנה. את הרזולוציה בשלטי הלד מודדים כ-PIXEL PITCH, זהו למעשה המרחק בין נורה לנורה על גבי מסך הלד. ככל שהמרחק בין הנורות יקטן כך תתקבל תמונה חדה יותר.
ההגדרה P2.5/3/4/5/6 וכן הלאה מאפיינת את מספר המילימטרים בין נורה לנורה.
בבחירת ה-PITCH כדאי לחשוב על מיקום השלט ומרחקו מהלקוח הממוצע. ברוב הפעמים שלטים פנימיים יהיו בעלי PITCH נמוך יותר (תמונה חדה יותר) משום שהמרחק מהלקוח קטן בהשוואה לשלטים חיצוניים.
שמש בהירה

בהירות

עוצמת ההארה של השלט, נמדדת ביחידות NIT (או cd/m2). יש לאפיין את המיקום הרצוי של השלט כדי להגדיר את עוצמת ההארה הנדרשת. שלטים חיצוניים שעומדים כנגד שמש ישירה יצטרכו להיות בהירים מאוד כדי שיוכלו להבחין בהם גם ביום שמשי. שלטים פנמיים יהיו פחות בהירים כדי למנוע סנוור וצריכת חשמל מיותרת.
אישה מתעניית בשלט לד

אפקט

בעזרת התאמת השילוט לסוג העסק ולמיקומו נוכל להשיג את האפקט הרצוי, שילוט לד יכול להגיע במבחר רחב של צורות, התאמה של הסגנון לסוג העסק תוכל להעלות את ערכו בעיני הלקוחות. שימוש חכם במסכי הלד תוביל לאפקט ה'וואוו' ויגרום ללקוח לתפוס את העסק בצורה אחרת.
בית עסק עם מסך לד

סוג בית העסק

אולי הדבר החשוב ביותר בבחירת השלט ומיקומו. מהו המסר אותו תרצו להעביר? העסק מוכר מוצרים פיזים שתרצו להציג? אילו מוצרים? העסק נותן שירות? כל השאלות הללו ועוד הרבה אחרות יעזרו לכם להבין מה הפתרון המתאים ביותר שיעזור לכם להגיע ליותר לקוחות ומכירות.

תמונות של שלטי לד

רוצה לדבר איתנו?

לחץ כאן כדי לקבוע שיחת יעוץ טלפונית ואולי אפילו פגישה אישית.
קבע שיחת יעוץ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram